Опис товару: Філамент Devil Design Silk 1,75 мм 1 кг - Холодно-зелений
НиткаШовк від Devil Design – це термопластичний матеріал у формі нитки. Використовується для 3D-друку методом FFF. Нитка кольоровазеленийВін намотаний на котушку на заводі та упакований у вакуумну упаковку з поглиначем вологи. Котушка містить1 кгпродукт. Його можна використовувати у всіх принтерах FFF, які не захищені від використання ниток від сторонніх постачальників.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Спеціальні функції
- Глянцева поверхня для друку
- Практично без запаху
- Стійкий до ультрафіолетового випромінювання та біорозкладний
- Ідеальний матеріал для початківців
- Відмінна адгезія між шарами забезпечує точні відбитки
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 225°C до 245°C |
| Температура столу | Від 50°C до 60°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
Помітне набухання матеріалу, що виходить з сопла, під час завантаження або друку філаментом можливе. Однак це цілком природний ефект, що виникає внаслідок поверхневого натягу полімерів у матеріалі філаменту. Для кращих результатів виробник рекомендує встановити високий потік повітря під час друку та зменшити швидкість друку.
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Шовковий філамент Devil Design 1,75 мм 1 кг - холодно-зелений.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Зелений |
| Поверхня матеріалу | Високий глянець |
| Усадка матеріалу | Дуже низький |
| Температура друку | Від 225°C до 245°C |
| Температура столу | Від 50°C до 60°C |
| Тип нитки розжарювання | Шовк |
| Діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 70 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,02 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 21 см |
| Властивості ниток | Блискучий |
| Нитка — матеріал | ПЛА шовк |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 205 ₴


