Опис продукту: Філамент Print-Me Lucent PLA 1,75 мм 0,85 кг - колір Rubin Red
Нитка виготовлена з матеріалуПросвітлений PLAу кольорічервонийдля 3D-принтерів. Це сучасний матеріал, виготовлений з біорозкладного полілактиду, який пропонуєбільша гнучкість та менша крихкістьпорівняно зі стандартним PLA. Цей філаментпластифікується навіть за дуже низьких температур(приблизно 40-50°C), а друковані елементи характеризуються міцно зв'язаними шарами. ОсобливістюПросвітлений PLAйогоеластичність під впливом тепла - стає пластичним і може формуватися, поки не охолонеБільше того, він повертається до своєї початкової форми після повторного нагрівання. Розроблено для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM. Вставка біорозкладна. Діаметр нитки1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,85 кг.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості PLA від Lucent
- Відмінна адгезія між шарами
- Він має здатність запам'ятовувати форми.
- Він повільно кристалізується
- Відбитки напівпрозорі
- Стає пластичним за температури вище 40°C
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
- Він не такий крихкий, як інші філаменти PLA
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 195°C до 212°C |
| Температура столу | 30°C |
| Охолодження друку | Від 90% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me Lucent PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Просвітлений PLA |
| Колір | Рубіново-червоний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 60 мм/с |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,316 кг |
| Нитка — матеріал | PLA Pro |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7 см |
- Ціна: 2 235 ₴


