Опис продукту: Філамент Creality Hyper PLA 1,75 мм 1 кг - Червоний
Філамент PLAу кольорічервоний, що належить до серії Hyper від Creality, виділяється10 разів швидша швидкість друкуіпідвищена стійкість до вигинупорівняно з традиційним PLA. Ідеально підходить як для професіоналів, так і для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком. Продукт особливо підходить для принтерів Creality, але також сумісний з іншими моделями, навіть тими, що не мають блокувань, що обмежують використання картриджів від сторонніх постачальників. Філамент ретельно намотується на котушку та характеризується...діаметр 1,75 ммі маса1 кгЗавдяки вищій міцності на вигин, відбитки є більш довговічними та стійкими до пошкоджень.
Властивості нитки
- Швидкий друк- завдяки високій плинності та формулі швидкого охолодження можлива швидкість друку до 600 мм/с
- Точність- забезпечує точність навіть за дуже високих швидкостей друку
- Стійкість- пропонує вищу міцність на розрив, ніж ABS та традиційний PLA
- Стабільна екструзія- матеріал плавно тече завдяки рівномірному діаметру нитки
Наша пропозиція також включає інші філаменти PLA - перегляньте їх!
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Близько 60°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Creality Hyper PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Гіпер PLA |
| Колір | Червоний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,02 мм |
| Швидкість друку | До 600 мм/с |
| Щільність | 1,25 г/см³ |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1.332 кг |
| Нитка — матеріал | ПЛА Високошвидкісний |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7,2 см |
- Ціна: 2 685 ₴

