Опис продукту: Міцний PLA філамент 1,75 мм 1 кг - Насичений чорний
Філамент Spectrum Tough PLA для 3D-принтерівчорний у вигляді волокна, намотаного на котушки. Діаметр матеріалу рівний1,75 мм, маса нетто становить1 кгПродукт герметично упакований з поглиначем вологи. Діаметр монтажного отвору становить 52 мм. Для належного формування друку необхідний підігрітий шар. Завдяки своєму хімічному складу, який був покращений на рівні мономерів, філамент досягає фізичних властивостей, подібних до філаментів ABS, зберігаючи при цьому простоту друку філаментом PLA. Потенційні застосування цього матеріалу включають створення прототипів, функціональних інструментів, виробничого обладнання та компонентів на замовлення.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент PLA Pro 1,75 мм 1 кг - насичений чорний.
Особливості PLA міцного філаменту
- Альтернатива матеріалам на основі стиролу
- Надійний для друку великого розміру
- Покращена адгезія між шарами
- Підвищена ударостійкість друкованих елементів порівняно з їхніми аналогами з ABS-пластику
- Гнучкіший, ніж класичний PLA
- Напівматове покриття друку
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 0°C до 45°C |
| Швидкість друку | Від 40 мм/с до 130 мм/с |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Чорний |
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Температура столу | Від 0°C до 45°C |
| Щільність матеріалу | 1,20 г/см³ |
| Тип нитки розжарювання | Міцний PLA |
| Зовнішній діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 67 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Розміри котушки | 200 x 52 x 67 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,411 кг |
| Нитка — матеріал | PLA Pro |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 2 705 ₴


