Опис продукту: Філамент Print-Me Advanced Matt PLA 1,75 мм 0,85 кг - білий
Нитка виготовлена з матеріалуРозширений матовий PLAу кольорібілийдля 3D-принтерів. Це сучасний матеріал, створений Print-Me, на основі PLA, який ідеально підходить для людей, що шукаютьнадзвичайно гладка поверхня для друкуПорівняно з традиційним PLA,Розширений Меттзначнозменшує видимість шарів, що надає друкованим елементам елегантного та вишуканого вигляду завдяки глибоко матовій поверхні. Розроблено для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM. Вставка біорозкладна. Діаметр філаменту становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,85 кг.
Філамент Print-Me Advanced Matt PLA 1,75 мм 0,85 кг - білий.
Властивості розширеного матового PLA
- Відмінна адгезія між шарами
- Ідеальний матеріал для початківців
- Значно зменшена видимість шарів порівняно з традиційним PLA
- Глибоко матова поверхня, яка додає елегантності та благородства принтам.
- Підвищена стійкість до розривів та вигинів порівняно зі звичайним PLA
- Ніякої так званої зубної нитки
- Без усадки
- Висока точність розмірів друкованих деталей
- Він не такий крихкий, як інші філаменти PLA
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 180°C до 210°C |
| Температура столу | Від 45°C до 60°C |
| Охолодження друку | Від 60% до 100% |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
| Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Print-Me Advanced Matt PLA | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Розширений матовий PLA |
| Колір | Білий |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | Від 30 мм/с до 60 мм/с |
| Котушка | Стандартний |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 22,5 см |
| Властивості ниток | Мат |
| Нитка — матеріал | НОАК МЕтт |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 22 см |
- Ціна: 2 455 ₴


