Опис продукту: Філамент PLA Pro 1,75 мм 1 кг - Пастельно-бірюзовий
Філамент Spectrum PLA Pro для 3D-принтерівбірюзовий коліру вигляді волокна, намотаного на котушку. Діаметр матеріалу дорівнює1,75 мм, маса нетто становить1 кгВиріб герметично упакований з поглиначем вологи. Діаметр монтажного отвору становить 52 мм. Для належного формування друку необхідна нагрівальна основа. Завдяки своєму хімічному складу, філамент дозволяє створювати відбитки з високою естетичною цінністю. Він характеризується хорошою когезією шарів, яка зберігається навіть за великих кутів нахилу поверхні для друку.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент PLA Pro 1,75 мм 1 кг - Пастельно-бірюзовий.
Особливості нитки PLA Pro
- Виготовлено з повністю біорозкладної сировини
- Хороші механічні властивості
- Висока естетика поверхні друку
- Матеріал підходить для створення елементів високої роздільної здатності
- Висока жорсткість друкованих об'єктів
- Низька температура плавлення
- Легке відділення предмета від столу
- Відсутність усадки після охолодження
- Альтернатива матеріалам на основі стиролу
- Температура теплової деформації: 55°C
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 185°C до 230°C |
| Температура столу | Від 0°C до 45°C |
| Швидкість друку | Від 40 мм/с до 150 мм/с |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Температура друку | Від 185°C до 230°C |
| Температура столу | Від 0°C до 45°C |
| Щільність матеріалу | 1,24 г/см³ |
| Тип нитки розжарювання | PLA Pro |
| Зовнішній діаметр котушки | 200 мм |
| Ширина котушки | 67 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Розміри котушки | 200 x 52 x 67 мм |
| Вага нетто | 1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Метод друку | Інша |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,432 кг |
| Нитка — матеріал | PLA Pro |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 21,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


