Опис продукту: Філамент Fiberlogy Impact PLA 1,75 мм 0,85 кг - Світло-зелений
Кольоровий PLA Impact філамент Fiberlogyсвітло-зеленийКоли намотується на котушку, вона має масу0,85 кгі діаметр1,75 ммЦе ідеальне рішення як для тих, хто тільки починає свою пригоду з 3D-друком, так і для тих, хто вже має досвід у цій галузі. Завдяки високій ударній міцності та стійкості до високих температур, відбитки, виготовлені з PLA Impact, є...міцний та стійкий до розтріскування та пошкодженняІдеально підходить для створення запасних частин або інструментів.
Філамент PLA Fiberlogy Impact 1,75 мм 0,85 кг - світло-зелений.
Філамент Impact PLA ідеально підходить для виробництва прототипів або запасних частин.
Властивості ударостійкого PLA-філанку
- Підвищена ударна міцність порівняно з традиційними PLA (до 800%) та ABS (до 50%)
- Кращі фізичні властивості порівняно з ABS
- Точне відтворення деталей
- Дуже хороша адгезія між шарами
Застосування ударного PLA-філаменту
- Прототипи: інструменти, концептуальні моделі, з'єднувальні та механічні деталі, компоненти, що потребують стійкості до підвищених температур
- Запасні частини: компоненти машин, приладів, транспортних засобів, електронного обладнання
- Інструменти або їх частини: шестерні, рейки, елементи, що вимагають високої міцності
- Готові вироби: контейнери, ручки
- Іграшки або їх частини
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 220°C до 245°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | світло-зелений |
| Температура друку | Від 220°C до 245°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Матеріал котушки | Ударний НЛА |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 90 мм |
| Маса | 0,85 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Нитка — матеріал | PLA Pro |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 5,4 см |
- Ціна: 2 745 ₴


