Опис продукту: Філамент Polymaker PolySonic High Speed PLA 1,75 мм 1 кг - Червоний
Полісонічний високошвидкісний ПЛАвід Polymaker – це революційний високошвидкісний філамент. Завдяки своїй блискавично швидкійшвидкістьекструзія, найсучаснішийточністьта унікальнийхваткашари підвищують продуктивність вашого принтера та якість друкувищий рівеньНамотана на котушку, вона має масу.1 кгі діаметр1,75 ммПродукт повністю сумісний з принтерами, які не оснащені блокуваннями, що запобігають використанню картриджів сторонніх постачальників.
Ми також пропонуємо інші філаменти від компанії
Філамент Polymaker PolySonic High Speed PLA 1,75 мм 1 кг - червоний.
PolySonic High Speed PLA від Polymaker – це революційний високошвидкісний філамент.
Переваги використання високошвидкісного філаменту
- Відмінна якість поверхні- Під час друку на високих швидкостях діапазон сопел дуже широкий. Завдяки філаменту Polymaker, який дозволяє працювати на вищих швидкостях, коливання температури екструзії мінімізуються. Це сприяє однорідній поверхні без будь-яких дефектів.
- Кращі механічні властивості- Матеріал PolySonic High Speed пропонує значно покращені механічні властивості під час швидшого друку. Це досягається завдяки більш рівномірній екструзії та оптимізованій швидкості охолодження/плавлення полімеру.
- Збільшена пропускна здатністьЗавдяки вищеописаним перевагам можна досягти вищої пропускної здатності принтера. У поєднанні з відмінною якістю поверхні та механічними властивостями це дозволяє друкувати дуже високоякісні компоненти.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Швидка температура друку | Від 210°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Охолодження | Рекомендовано |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Червоний |
| Швидкість друку | Від 50 мм/с до 100 мм/с |
| Температура друку | Від 190°C до 230°C |
| Швидка температура друку | Від 210°C до 230°C |
| Температура столу | Від 25°C до 60°C |
| Щільність матеріалу | 1,31 г/см³ |
| Тип нитки розжарювання | Полісонічний високошвидкісний ПЛА |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Червоний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,28 кг |
| Нитка — матеріал | ПЛА Високошвидкісний |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 505 ₴

