
Філамент Bambu Lab PETG-HF 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - чорний 6027620
2 595 ₴
- В наявності
- Код: 6027620
Опис продукту: Філамент Bambu Lab PETG-HF 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - Чорний
Філамент PETG-HFз лабораторії Bambu, з масою1 кгі діаметр1,75 мм, був створений з урахуванням передових проектів 3D-друку. Він може друкувати зі швидкістю, вдвічі вищою, ніж стандартні філаменти PETG. Він характеризується більшою довговічністю та міцністю, ніж PLA. Надруковані моделі мають дуже гладку та матову поверхню. PETG HF – цестійкий до води, ультрафіолетового випромінювання та температур, тому надруковані моделі можна використовувати на відкритому повітрі. Крім того, матеріал стійкий до ударів та падінь. Розроблено для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM таСумісність з AMS іAMS Lite. Перед використанням нитка повинна бути висушена.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Особливості нитки PETG-HF
- Висока швидкість друку: друк вдвічі швидше, ніж стандартний PETG
- Оптимізована формула: Мінімізує сочіння та грудочки для гладких, детальних результатів
- Матове покриття: надає відбиткам однорідний професійний вигляд
- Стійкість до погодних умов: чудова стійкість до вологи, ультрафіолету та температур
- Механічна міцністьвища твердість та ударостійкість порівняно з PLA
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Виріб постачається з багаторазовою котушкою.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 230°C до 260°C |
| Температура столу | Від 65°C до 75°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики філаменту Bambu Lab | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ПЕТГ-HF |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | ±0,03 мм |
| Швидкість друку | < 300 mm/s |
| Термічний опір | 69°C |
| Щільність | 1,28 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 х 67 мм |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Нитка — матеріал | ПЭТГ ВЧ |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7 см |
- Ціна: 2 595 ₴
