Опис продукту: Філамент Fiberlogy Matte PETG 1,75 мм 0,85 кг - Білий
Матовий PETG філамент від Colorбілий, який характеризується унікальним матовим покриттям. Матовий PETG – це матеріалзручний для початківцівОдна з найбільших переваг PETG полягає в тому, що його можна використовувати навіть у домашніх майстернях, оскільки він практично не має запаху під час друку. У намотаному на котушку він важить 0,85 кг і має діаметр 1,75 мм. Його можна використовувати в усіх принтерах.FFF не захищений від використання ниток від зовнішніх постачальниківіконструкція з відкритим кодом.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Філамент Fiberlogy Matte PETG 1,75 мм 0,85 кг - білий.
Матовий PETG філамент
Термопластичний матеріалМатовий PETG(хімічна назва: гліколь-модифікований поліетилентерефталат) не розчинний у воді. Під час термічної обробки виділяє солодкуватий запах. Нитка маєнизьке теплове розширення, що допомагає зменшити проблеми зі скручуванням шарів. Навіть великі моделі можна створювати без необхідності використання закритої камери для створення. Асортимент нашого магазину, окрімбілий, ми також пропонуємо інші кольори матових філаментів PETG.
Властивості матового філаменту PETG
- Гнучкий
- Без запаху
- Гідрофобний
- Висока міцність
- Низька схильність до усадки та різьблення
- Матове покриття
- Стійкість до кислот, солей та лужних речовин
Наша пропозиція також включає PETG-філаменти інших кольорів.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 260°C до 280°C |
| Температура столу | 90°C |
| Охолодження друку | Необов'язково |
| Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Fiberlogy Matte PETG
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,05 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Поверхня матеріалу | Матовий |
| Матеріал | Матовий PETG |
| Вага продукту | 0,85 кг |
| Колір | Білий |
| Щільність | 1,26 г/м3 |
| Діаметр монтажного отвору | 52 мм |
| Упаковка | Картон з друком |
| Розміри упаковки | 205 x 205 x 80 мм |
| Вакуумне пакування | Так |
| Поглинач вологи | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 22 см |
| Властивості ниток | Мат |
| Нитка — матеріал | PETG Метт |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 21 см |
- Ціна: 2 455 ₴


