
Бамбуковий лабораторний філамент для PLA/PETG 1,75 мм 0,5 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - чорний 6027645
2 745 ₴
- В наявності
- Код: 6027645
Опис продукту: Філамент-підтримка Bambu Lab для PLA / PETG 1,75 мм 0,5 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - Чорний
Бамбукова підтримка для PLA/PETG чорного кольоруоптимізована для легкого видалення нитка опорита підтримка гладкої поверхні контакту з моделлю. Завдяки різниці в полярності між PLA/PETG та опорним матеріалом,опори можна зняти без інструментів, що мінімізує ризик пошкодження друку. Філамент забезпечує високу точність деталей та стабільність під час друку навіть складних моделей. Розроблено для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM. МіститьRFID-технологія, що дозволяє автоматичне налаштування параметрів, усуваючи необхідність ручного налаштування, та єсумісний з AMS та AMS LiteДіаметр нитки розтягування становить1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює0,5 кг.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Філамент-підтримка Bambu Lab для PLA / PETG 1,75 мм 0,5 кг - в комплекті з багаторазовою котушкою - чорний.
Опорний матеріал, сумісний з філаментами PLA та PETG.
Основні характеристики нитки
- Легке зняття опор- завдяки мінімальному зварюванню з PLA та PETG, опори можна знімати без інструментів
- Гладка поверхня контакту з моделлю- високоякісна конструкція забезпечує точні та естетичні деталі
- Сумісний з PLA та PETG- виключає необхідність зміни опорного матеріалу для цих двох ниток
- Підтримується AMS та AMS Lite- автоматичне розпізнавання матеріалу завдяки вбудованому RFID
- Стабільність друку- зберігає точність навіть зі складною геометрією
Примітки щодо використання
- Філамент сумісний із системами AMS та AMS Lite.
- Філамент призначений лише для друку опорного шару — не повинен використовуватися для друку окремих моделей
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 190°C до 220°C |
| Температура столу | Від 35°C до 60°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики філаменту Підтримка PLA/PETG | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | Підтримка PLA/PETG |
| Колір | Чорний |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів | ±0,05 мм |
| Швидкість друку | < 100 mm/s |
| Щільність | 1,28 г/см3 |
| Котушка | Багаторазовий |
| Маса | 0,5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Чорний |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,9 кг |
| Нитка — матеріал | Підтримувати |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 21,5 см |
- Ціна: 2 745 ₴
