Опис продукту: Універсальний лічильник UNI-T UT107
Мультиметр вимірює постійну та змінну напругу до 1 кВ, постійний струм до 10 А, опір та температуру. Провірка кола сигналізується звуковим сигналом. Пристрій також має функцію пам'яті для збереження результату останнього вимірювання та тестер батареї. Вимірювач живиться від популярної батареї на 9 В, яка також входить до комплекту. Цифровий індикатор показує рівень її розряду. Все постачається в належним чином захищеній оригінальній коробці.
Лічильник універсальний UNI-T UT107
Гарний мультиметр може бути незамінним інструментом для вирішення складних ситуацій під час подорожі. Сучасні автомобілі мають безліч електронного обладнання, яке може потребувати незначного ремонту або перевірки. Автомобільний мультиметр UNI-T UT107 є чудовим кандидатом для проведення простих вимірювань, і він має чудові відгуки від користувачів.
Прилад оснащений системою, яка дозволяє вимірювати як постійну, так і змінну напругу до 1000 В. Він також може вимірювати струм до 20 А та опір кола або компонента.
Універсальний лічильник UNI-T UT107.
Автомобільний лічильник для кожного
Під час подорожі, у разі поломки, функція вимірювання температури може бути дуже корисною – це може допомогти виключити можливий перегрів двигуна або допомогти в діагностиці проблеми. Функція тестера акумулятора також може бути не менш корисною.
Лічильник UNI-T UT107 постачається з інструкцією, яку варто мати з собою, щоб розвіяти будь-які сумніви щодо його роботи та значення окремих даних.
В комплекті:
- Вимірювальні кабелі
- Зонд для вимірювання температури
- 9-вольтова батарея
- Інструкції: польською та англійською мовами
- Гарантія: 24 місяці
Технічні характеристики лічильника UNI-T UT107
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | 200 мВ / 2 В / 20 В / 200 В / 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | 200 В / 750 В |
| Постійний струм | 200 мА / 10 А |
| Змінний струм AC | НІ |
| Опір | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 20 МОм |
| Місткість | НІ |
| індуктивність | НІ |
| Частота | до 2 кГц |
| Температура | від -40°C до 1000°C |
| Автоматичний вибір діапазону | НІ |
| Режим очікування | НІ |
| Звуковий ехолот | Так |
| Тестер транзисторів | НІ |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | Так |
| Функція утримання даних | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | НІ |
| Дисплей | РК-дисплей 1999 (60 x 54 мм) |
| Розміри | 179 x 88 x 39 мм |
| Блок живлення | Батарейка 9 В (в комплекті) |
| Маса | 352 г |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Немає |
| Вага паковання | 0,56 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Немає |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Немає |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 2 745 ₴



