Опис продукту: Універсальний лічильник UNI-T UT52
Мультиметр дозволяє вимірювати постійну та змінну напругу, постійний та змінний струм, опір тамісткість.Безперервність ланцюга позначається звуковим сигналом.Пристрій має функцію тестування транзисторів.Живлення лічильника здійснюється від популярної батарейки 9В, яка також входить в комплект. Про рівень його розряду повідомляє цифровий індикатор.Великий, легко читабельний дисплей та шнурок для кріплення в комплекті роблять мультиметр простим у використанні.Весь товар постачається в належним чином захищеній оригінальній коробці.
В комплекті:
- Лічильник UT52
- Вимірювальні щупи
- Гумова кришка для лічильника
- 9-вольтова батарея
- Повідець
- Інструкції: польською мовою
- 24-місячна гарантія
Специфікація
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | 200 мВ / 2 В / 20 В / 200 В / 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | 200 мВ/2 В/20 В/200 В/750 В |
| Постійний струм | 2 мА / 20 мА / 200 мА / 20 А |
| Змінний струм AC | 2 мА / 20 мА / 200 мА / 20 А |
| Опір | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 МОм / 20 МОм / 200 МОм |
| Місткість | 2 нФ / 20 нФ / 200 нФ / 2 мкФ / 20 мкФ |
| індуктивність | НІ |
| Частота | НІ |
| Температура | НІ |
| Автоматичний вибір діапазону | НІ |
| Режим очікування | НІ |
| Звуковий ехолот | Так |
| Тестер транзисторів | Так |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | НІ |
| Функція утримання даних | НІ |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | НІ |
| Дисплей | РК-дисплей 1999 (33 x 65 мм) |
| Розміри | 190 x 88 x 34 мм |
| Блок живлення | Батарейка 9 В (в комплекті) |
| Маса | 560 г |
Універсальний лічильник UNI-T UT52
Універсальний електролічильник UNI-T UT52 розроблений для забезпечення точних та простих у використанні вимірювань постійної та змінної напруги. Вимірювач також вимірює постійний та змінний струм, опір та ємність.
Перевагою продукту є вбудована функція перевірки транзисторів. Це робить представлений пристрій корисним в роботі з електронікою і при складанні власних модулів. Лічильник працює від батарейок (9В).
Універсальний мультиметр ー UNI-T UT52
Ще однією додатковою функцією мультиметра UNI-T UT52 є інформація про рівень заряду батареї на цифровому дисплеї. UNI-T UT52 також має звуковий сигнал тривоги.
У цьому наборі, крім лічильника UT52, ви отримаєте необхідні для роботи щупи, а також гумовий чохол для лічильника, шнурок і батарейку 9V. Заохочуємо до покупки! Перегляньте інші лічильники, датчики якості повітря та датчики смогу, доступні в нашому магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Немає |
| Вага паковання | 0,6 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Да |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 6,8 см |
- Ціна: 2 765 ₴


