Опис продукту: Паяльна станція Yihua 936 - 50 Вт
Паяльна станція Yihua 936 потужністю 50 Вт з жалами та плавним регулюванням температури від 200°C до 480°C за допомогою ручки.
Технічні характеристики паяльної станції Yihua 936
- Напруга живлення: від 220 до 240 В
- Потужність: 50 Вт
- Плавне регулювання температури: від 200°C до 480°C
- Світлодіодний індикатор, що вказує на робочий стан обігрівача
- Склад: Yihua 907A
- Система: безпечна для електростатичних розрядів
Порівняння паяльних станцій серії 936.
Основні переваги пристрою:
- проста конструкція,
- висока надійність,
- тривалий термін служби – завдяки використанню високоякісних керамічних нагрівачів та наконечників.
Перший запуск
|
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення

Перегляньте нашу пропозицію додаткових порад! |
Паяльна станція Yihua 936 - 50 Вт
Паяльна станція, показана тут, оснащена захистом від електростатичного розряду. Це означає, що її можна використовувати для роботи з системами, особливо чутливими до пошкоджень, спричинених електростатичним розрядом.
Крім того, паяльна станція Yihua 936, завдяки високій потужності, швидко нагріває жало до максимальної температури. Крім того, завдяки легкій, ергономічній формі паяльного жала, вона забезпечує комфортну роботу до кількох годин.
Компактна паяльна станція Yihua 936 потужністю 50 Вт - довговічність та надійність
Цей пристрій має попередньо встановлену шкалу температури жала як за Фаренгейтом, так і за Цельсієм. Завдяки функції швидкої заміни жала, паяльні станції Yihua універсальні.
Наш магазин також пропонує широкий вибір аксесуарів для паяння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yihua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 11 см |
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Робоча температура | 200 - 480 °C |
| Стан | Нове |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Хотер | Немає |
| Ширина паковання | 16,5 см |
- Ціна: 2 235 ₴


