Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-1810MG - мікро
Потужний цифровий мікросервопривід. Живиться від напруги 4,8-6,0 В, діапазон руху сервоприводу становить від 0° до 150°. Він оснащений кабелем довжиною 250 мм, що закінчується роз'ємом JR. 1810MG оснащений металевими шестернями, що робить його стійким до високих перевантажень.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 150°
- Тип: цифровий
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- Металеві шестерні
- Цифрова система керування
- КОНТРОЛЬ:
- Частота керуючого сигналу: 50 Гц
- Нейтральне положення: 1500 мкс
- Обертання за годинниковою стрілкою: 1500 -> 2000 мкс
- Максимальний діапазон імпульсів: 750 - 2250 мкс
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Довжина кабелю: приблизно 250 мм
- Розміри: 22,8 x 12 x 29,4 мм
- Вага: 16 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 3,1 кг*см (0,30 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживання струму холостого ходу: 180 мА
- Максимальне споживання струму: 1200 мА
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 3,9 кг*см (0,38 Нм)
- Швидкість: 0,13 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживання струму холостого ходу: 140 мА
- Максимальне споживання струму: 1400 мА
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Сервопривід Power HD HD-1810MG.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 16 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,025 кг |
| Висота | 30 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 150 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,13 сек/60° |
| Ширина паковання | 3 см |
| глибина паковання | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴


