Опис продукту: Сервопривід Feetech FS90MG - мікро
Мікросервопривід, що живиться від напруги від 4,8 В до 6 В.
Специфікації сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Діапазон руху: від 0° до 120°
- Тип: аналоговий
- Максимальний діапазон імпульсів: 900 - 2100 мкс
- Довжина кабелю: приблизно 200 мм
- Розміри: 23,2 x 12,5 x 22,0 мм.
- Вага: 14 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 1,5 кг*см (0,14 Нм)
- Швидкість: 0,12 сек/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 1,8 кг*см (0,17 Нм)
- Швидкість: 0,10 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Сервопривід Feetech FS90MG.
Сервопривід Feetech FS90MG - мікро Botland - Магазин робототехніки
Ми пропонуємо модель сервоприводу FS90MG, виготовлену популярним брендом Feetech. Так званий сервопривід – це пристрій, основною особливістю якого, що відрізняє його від стандартного двигуна постійного струму, є те, що користувач постійно знає точне положення вала двигуна.
Наявність детальної інформації про положення вала є критично важливою, наприклад, під час монтажу приводу на роботизовану руку. У таких конструкціях безперервне обертання зазвичай небажане (неможливе з сервомеханізмами), але точний рух кінцівки є важливим.
Сервопривід Feetech - модель FS90MG
Сервопривід Feetech має діапазон руху від 0° до 120°. При 4,8 В він може повернутись на 60° за 0,12 секунди, тоді як при 6 В він покриває ту саму відстань за 0,1 секунди.
Наша пропозиція також включає сервоприводи інших виробників та з різними специфікаціями. Окрім двигунів та супутніх компонентів, ми пропонуємо широкий вибір різноманітного обладнання, інструментів, готових пристроїв і навіть навчальних матеріалів – все в галузях електроніки, робототехніки, автоматизації та електротехніки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 мм мм |
| Висота паковання | 8 см |
| Маса | 14,0 г |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 120 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,10 сек/60° |
| крутний момент | 1,8 кг*см |
- Ціна: 2 365 ₴


