Опис продукту: Сервопривід Feetech Wing FT3325M - металевий - мікро
Сервопривід Feetech Wing FT3325M — це мікросервопривід, тобто мініатюрна версія традиційних сервоприводів для застосувань, де компактність та економія місця є ключовими. Завдяки невеликим розмірам (30 x 10 x 35,5 мм) та вазі всього 26,2 г, він ідеально підходить для проектів з обмеженим простором, таких як моделі літаків з дистанційним керуванням, дрони, роботи та прецизійні механізми рульового керування. Мікросервопривід Feetech Wing FT3325M пропонує довговічність завдяки металевим шестерням, які забезпечують зносостійкість та тривалу роботу при великих навантаженнях. Він працює від 4,8 В до 6 В, з різними характеристиками швидкості та крутного моменту залежно від використовуваної напруги. При 4,8 В максимальний крутний момент становить 5,85 кгсм (0,57 Нм), а швидкість — 0,16 с на 60°. У свою чергу, при живленні від 6 В сервопривід досягає більшого крутного моменту 7,21 кгсм (0,71 Нм) та швидшої швидкості 0,13 с на 60°.
Сервопривід Feetech Wing FT3325M - металевий - мікро.
Цифрові сервоприводи - точність і контроль
Цифрові сервоприводи подають керуючі сигнали швидшими та стабільнішими імпульсами. Це призводить до точнішого позиціонування та покращеної реакції на команди. Цифровий сервопривід особливо корисний у проектах, що потребують високої точності, таких як моделювання, робототехніка або більш вимогливі системи автоматизації. Технологія цифрових сервоприводів також забезпечує швидшу обробку сигналів, що дозволяє динамічно регулювати своє положення навіть під великим навантаженням.
Технічні характеристики сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6 В
- Діапазон руху: від 0° до 120°
- Тип: цифровий
- Максимальний діапазон імпульсів: 900 - 2100 мкс
- Тип підшипника: 2BB
- Тип шестерні: металева
- Тип двигуна: карбон
- Довжина кабелю: приблизно 200 мм
- Розміри: 30,0 x 10,0 x 35,5 мм
- Вага: 26,2 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 5,85 кг*см (0,57 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 7,21 кг*см (0,71 Нм)
- Швидкість: 0,13 сек/60°
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,033 кг |
| Висота | 35 ммм |
| Маса | 26 г |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 120 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,13 сек/60° |
| Ширина паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 2,1 см |
- Ціна: 2 255 ₴




