Опис продукту: Стандартний сервопривід PowerHD LF-20MG-360 - безперервна робота на 360 градусів
Стандартний цифровий сервопривід з алюмінієвими шестернями та кульковими підшипниками. Працює від 4,8 В до 6,0 В. Працює як двигун зі змінною швидкістю.
Специфікації сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Він не має обмежувача ходу
- Тип: цифровий
- Сервопривід має алюмінієві шестерні та кулькові підшипники.
- Керуючий сигнал: 50 Гц / 1 - 2 мс
- Розміри:40,7 x 20,5 x 39,5мм
- Вага: 60 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 16,5 кг*см (1,61 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 20,0 кг*см (1,96 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Стандартний сервопривід PowerHD LF-20MG-360 - безперервна робота на 360 градусів.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
КОНТРОЛЬ
Частота керуючого сигналу є стандартною для моделювання сервоприводів і становить 50 Гц з робочим циклом 1-2 мс. Робочий цикл знаходиться посередині між двома частотами, при якому сервопривід зупиняється. Введення значення, вище порогового, призводить до руху сервоприводу в одному напрямку зі швидкістю, пропорційною заданому робочому циклу. Аналогічно, введення нижчого значення призводить до руху в протилежному напрямку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Маса | 60 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,08 кг |
| Висота | 40 мм мм |
| Подавайте напругу | 6,0 В |
| Сервопривод — Діапазон | 360 ° |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Ширина паковання | 6 см |
| глибина паковання | 4 см |
- Ціна: 2 155 ₴


