Опис продукту: Кроковий двигун JK28HS32-0674 200 кроків/об 3.8V / 0.67A / 0.06Nm
Біполярний кроковий двигун, чотирипровідний. Має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Живиться від напруги 3,8 В, споживає струм 670 мА на котушку. Крутний момент становить0,6 кг*см(0,06 Нм). Розміри 28 x 28 x 32 мм (NEMA 11).
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Кроковий двигун JK28HS32-0674 200 кроків/об 3,8 В / 0,67 А / 0,06 Нм.
Застосування крокових двигунів:
- Принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- Лазерні пристрої
- Маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна JK28HS32-0674
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 3,8 В
- Споживання струму на котушку: 670 мА
- Опір котушки 5,6 Ом
- Індуктивність обмотки: 3,4 мГн
- Момент утримання 0,6 кг*см (0,058 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 110 г
- Розміри: 28 x 28 x 32 мм (без вала)
- Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 28 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,16 кг |
| Висота | 32 мм мм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA11 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 5,6 Ом |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,67 А |
| Напруга живлення від | 3,8 В |
| Подавайте напругу | 3,8 В |
| Ширина паковання | 9 см |
| глибина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 215 ₴




