Опис продукту: Кроковий двигун JK57HS56-2504 200 кроків/об 3,25 В / 2,5 А / 1,1 Нм
Біполярний кроковий двигун, чотирипровідний. Має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Живиться від напруги 3,25 В, споживає струм 2500 мА на котушку. Крутний момент становить11,2 кг*см(1,1 Нм). Розміри 56 x 56 x 56 мм (NEMA 23).
Технічні характеристики крокового двигуна JK57HS56-2504
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 3,25 В
- Споживання струму на котушку: 2,5 А
- Опір котушки 1,3 Ом
- Індуктивність обмотки: 4,2 мГн
- Момент утримання 11,2 кг*см (1,1 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 6,35 мм
- Вага: 680 г
- Стандарт: NEMA 23
- Розміри: 56,4 x 56,4 x 56 мм (без вала)
Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Кроковий двигун JK57HS56-2504 200 кроків/об
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 6-міліметрова монтажна маточина – дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна.
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 7 см |
| Діаметр вала двигуна | 6,3 мм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA23 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 1,3 Ом |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 2,5 А |
| Напруга живлення від | 3,25 В |
| Подавайте напругу | 3,25 В |
| крутний момент | 11,2 кг*см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 235 ₴





