Специфікація
- Роздільна здатність: 400 кроків/об (0,9°)
- Номінальна напруга: 4,0 В
- Споживання струму на котушку: 1,2 А
- Опір котушки 3,3 Ом
- Індуктивність обмотки: 4,0 мГн
- Момент утримання 3,17 кг*см (0,31 Нм)
- Розподілення: однополярне (шість проводів)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 350 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 48 мм (без вала)
Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Кроковий двигун 42HM48-1206 400 кроків/об 4,0 В / 1,2 А / 0,31 Нм.
Опис продукту: Кроковий двигун 42HM48-1206 400 кроків/об 4.0 В / 1.2 А / 0.31 Нм
Уніполярний, шестипровідний кроковий двигун. Він маєроздільна здатність 400 кроків на оберт (0,9 градуса). Він живиться від мережі 4,0 В і споживає струм 1200 мА на котушку. Крутний момент становить 3,17 кг*см (0,31 Нм). Розміри 42 х 42 х 48 мм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 42 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,375 кг |
| Висота | 48 ммм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 3,3 Ом |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 1.2 А |
| Напруга живлення від | 4,0 В |
| Подавайте напругу | 4,0 В |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| глибина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 365 ₴




