Опис продукту: 26-жильний сірий стрічковий кабель IDC, крок 1,27 мм - рулон 30 м
Ми пропонуємо професійний кабель з 26 проводами. Цей тип кабелю також зазвичай називають стрічковим кабелем. Виріб має сірий колір і призначений для використання з роз'ємом IDC. Крок між проводами становить 1,27 мм.
Пропонований продукт являє собою 30-метровий рулон. Його можна використовувати для одного проекту або просто як джерело для створення кількох коротших з'єднань. З'єднання з такою великою кількістю проводів використовуються, наприклад, для з'єднання складних друкованих плат, оснащених мікропроцесорами, для передачі аудіо- та відеосигналів або для промислового застосування, орієнтованого на потреби конкретних пристроїв.
Стрічковий кабель - 26 проводів з кроком 1,27 мм
Використання високоякісних матеріалів та прецизійно виготовленого стрічкового кабелю гарантує, що цей продукт характеризується винятковою довговічністю та якістю. Він ідеально підходить як для аматорського, так і для професійного, промислового та комерційного застосування.
У категорії «Кабелі та роз’єми IDC» ви знайдете багато інших подібних кабелів з різною кількістю проводів, а також готові роз’єми IDC для використання з різними кабелями. Також ознайомтеся з рештою наших пропозицій – асортимент магазину Botland включає переважно товари, пов’язані з електронікою, автоматизацією та робототехнікою.
Стрічковий кабель 26 дротів сірого кольору, крок IDC 1,27 мм - рулон 30 м.
Специфікація:
- Довжина: рулон 30 м
- Кількість ниток: 26
- Крок: 1,27 мм
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 4 см |
| Довжина кабелю | 30,0 м м |
| Кількість контактів | 26 |
| Росровий | 1,27 мм |
| Ширина паковання | 20 см |
- Ціна: 2 765 ₴


