
Цифровий настінний сканер HT Instruments HT36 1010890 Максимальна глибина виявлення 50 мм Призначення Деревина, чорні метали, коль
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6036010
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Цифровий настінний сканер для виявлення металу, дерева або кабелів під напругою
Характеристики продукту
- 3 різні функції в одному настінному сканері
- Розташування дерев'яних балок у стіні
- Визначення місцезнаходження металевих труб та електричних проводів
- Виявлення проводів під напругою
- Індикація променя для точного та легкого визначення місцезнаходження
- Індикатор звукового сигналу
- Глибина розташування до 50 мм (дроти під напругою)
- Глибина розташування до 30 мм (залізо)
- Глибина розташування до 18 мм (деревина)
- Великий дисплей з індикацією режимів
- Практичний та зручний дизайн
- Просте керування однією рукою
Опис
HT36 може виявляти чорні та кольорові метали, а також деревину та дроти під напругою. Практичний стовпчастий дисплей дозволяє легко та точно визначати місцезнаходження за лічені секунди. Інформація відображається як звуковою, так і візуальною на висококонтрастному РК-дисплеї. HT36 виявляє метал, деревину та дроти під напругою в стінах.
Комплект поставки
- Інструкція користувача
- 9-вольтова батарея
- Цифровий настінний сканер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 203 г |
| Глибина виявлення деревини | 18 мм |
| Глибина виявлення чорних металів | 30 мм |
| Довжина виробу | 72 мм |
| Доля | Деревина Чорні метали Кольорові метали Дроту під напругою |
| Максимальна глибина виявлення | 50 мм |
| Тип продукту | Цифровий настінний сканер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴
