
Лазерний нівелір Laserliner SmartCross-Laser X 036.735E з перехресним розташуванням ліній. Максимальна дальність дії: 10 м.
3 919 ₴
- В наявності
- Код: 6036012
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Хрестовий лазер
Характеристики продукту
- Сталий дизайн: більша частина корпусу виготовлена з переробленого пластику
- Точне розташування предметів по горизонталі і вертикалі
- Легко вирівнюйте схили за допомогою функції ручного нахилу
- Режим інтегрованого портативного приймача для зовнішнього застосування
- Візуальні сигнали попереджають, коли пристрій знаходиться за межами діапазону вирівнювання
- Маятниковий фіксатор для безпечного транспортування.
- Автоматичне налаштування, що економить час
- Тривалий робочий час

Опис
Лазерний нівелір з перехресними лініями проектує чітко видимий лазерний хрест, що дозволяє точно вирівнювати об'єкти по горизонталі та вертикалі. Він також пропонує функцію ручного нахилу для легкого створення нахилу та різьбу 1/4 дюйма для кріплення на штативі. Завдяки вбудованому режиму ручного приймача лазер також можна використовувати для зовнішнього застосування та вирівнювання на великих відстанях. Корпус лазера значною мірою виготовлений з переробленого пластику, що робить цінний внесок у сталий розвиток.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Лазерний перехресний пристрій SmartCross Laser X
- 2 батарейки LR6 (AA) 1,5 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laserliner |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 276 г |
| Довжина виробу | 84 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна дальність | 10 м |
| Розміри | (Д x Ш x В) 84 x 62 x 76 мм - |
| Точність нівелювання (+/-) | 0,3 мм |
| Ширина вироби | 62 мм |
| висота продукту | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴








