
Кутник HELIOS PREISSER Anschlagwinkel 300x175mm DIN 875/II 0372107 6036022
4 170 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036022
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Кут майстерні
Характеристики продукту
- ДІН 875
Опис
Для перевірки кутів у майстерні та в металевих конструкціях.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- З обмежувачем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1580 г |
| Встановлення максимального кута | 90° |
| Довжина виробу | 181 мм |
| Матеріал | спеціальна сталь |
| Поперечний переріз | 32 х 7 мм |
| Тип продукту | Кутовий датчик |
| Частина Б | 175 мм |
| стандарт DIN | ДИН 875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 170 ₴
