
Цифровий рівень з рівнем та магнітом

Характеристики продукту
- Світлодіодна технологія з яскравим дисплеєм відповідає стандарту IP54. Точність дисплея: ±0,1° при 0° та 90°: ±0,2° під іншими кутами. Точність колби: 1,0 мм/м. Чутний звук у горизонтальному та вертикальному положенні. Термопластична гума (TPR) на кожній торцевій кришці для кращого захисту від падінь та ударів. Вбудовані магніти.
Характеристика
- Функція утримання використовується для збереження вимірювання. Міцна алюмінієва рама, товщина: 1,5 мм знизу, 1,2 мм зверху, 1,4 мм спереду та ззаду. Різаки на верхній та нижній алюмінієвих поверхнях. 2 отвори для підвішування на кожній торцевій кришці. Сильні магніти, 6 вбудованих магнітів на алюмінієвій основі. Джерело живлення: 3 В постійного струму (2 батарейки типу AAA 1,5 В, не входять до комплекту). Водонепроникність та пилонепроникність IP54. Робоча температура: 0 - 40 °C.
Комплект поставки
- Центральний блок
- Справа
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 480 г |
| Довжина виробу | 400 мм |
| Модель із каталогу виробника | ТО-7337448 |
| Технічні характеристики рівня | з магнітом |
| Точність нівелювання | 1,0 мм/м |
| Ширина вироби | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴









