
Набір викруток Kraftform Micro 12 шт.

Характеристики продукту
- Багатокомпонентна ручка Karaftform Micro для швидкої та ергономічної роботи
- Наконечник Wera Black Point забезпечує ідеальну посадку та оптимізований захист від корозії.
- З системою пошуку інструментів «Take it easy» – кольорове кодування за розміром та профілем.

Опис
12 викруток Kraftform Micro для прецизійних застосувань. Точне виготовлення інструментів Wera особливо важливе при найменших розмірах. Тризонна концепція значно скорочує час затягування та витрати. Обертовий ковпачок та зона швидкого повороту під ним забезпечують блискавично швидке затягування. Повністю виключається трудомісткий хват, як і у випадку зі звичайними малими гвинтами. Зона потужності з інтегрованими м'якими зонами поблизу кінчика леза забезпечує передачу високого крутного моменту під час відкручування та затягування без втрати контакту з гвинтом. Зона точності безпосередньо над лезом надає користувачеві чудові можливості для правильного кута повороту під час регулювальних робіт. Наконечник Wera Black Point та складний процес гартування гарантують тривалий термін служби та підвищений захист від корозії.
Комплект поставки
- Плоский: 1,5 x 40/ 1,8 x 60/ 2,0 x 60/ 2,5 x 80/ 3,0 x 80 мм
- Траверса: PH 00 x 80/ PH 0 x 60 мм
- Шестигранний ключ: 0,9 x 40/ 1,5 x 60/ 2 x 60 мм
- TORX®: T5 x 40/T6 x 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 356 кг |
| Довжина виробу | 275 мм |
| Застосунок | для електроніки та механіки |
| Специфікація | багатокомпонентна ручка |
| Тип продукту | Набір викруток |
| Ширина вироби | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴







