
Комбінований ключ Wera 05020068001 Joker Switch з тріскачкою, розмір ключа (метрична система) (лише для Title) 13 мм 6036140
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036140
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Рожковий ключ із тріскачкою, розмір SW 13 мм

Характеристики продукту
Опис
Joker вирішує майже будь-яке завдання з високою швидкістю та точністю. Тріскачка має надзвичайно дрібні 80 зубців та важіль реверсу для зручної зміни напрямку. Спеціальна геометрія кування в поєднанні з високоякісною хромомолібденовою сталлю та нікель-хромовим покриттям забезпечує три переваги: надзвичайно довгий термін служби, високу зносостійкість та високий і довговічний рівень захисту від корозії. Кодування кольору та розміру дозволяє легко знайти потрібний вам інструмент Joker.
Характеристика
- Функція утримання завдяки металевій пластині в затискачі
- Інтегрований кінцевий обмежувач
- Геометрія подвійного шестикутника
- Нікель-хромове покриття для антикорозійного захисту
- Кольорове кодування
- Бічне кільце зігнуте на 15°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 119 кг |
| Довжина: | 310 м |
| Захист поверхні | Інший |
| Маса | 118 кг/м |
| Тип продукту | Гайковий ключ із храповим механізмом |
| розмір ключа | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴




