Компактні бокорізи KNIPEX X-Cut 73 06 160

Характеристики продукту
- Компактний та на 25% легший. Потужний та точний.
- Вони точно ріжуть найтонші дроти, а також багатожильні кабелі та твердий фортепіанний дріт.
- Фіксований шарнір: висока стабільність при малій вазі
- Поворотна вісь з подвійними підшипниками для важких навантажень
- Оптимальне узгодження кута різання та співвідношення важелів забезпечує високу продуктивність різання з мінімальними зусиллями.

Опис
Точно ріже найтонші дроти, а також багатожильні кабелі та твердий рояльний дріт. Міцний, легкий та універсальний. Оптимальне узгодження кута різання та співвідношення важеля забезпечує високу продуктивність різання з мінімальними зусиллями. Нерухоме з'єднання: висока стабільність при малій вазі. Подвійна шарнірна вісь для тривалого використання в найсуворіших умовах. Широкий отвір для товстих кабелів. Точне різання навіть тонких мідних дротів. Компактна, легка конструкція. Універсальне використання при складанні, ремонті та виробництві. Потребує на 40% менше зусиль, ніж бокорізи такої ж довжини. Хром-ванадієва сталь, кована, загартована в олії.
Характеристика
- Фіксований шарнір: висока стабільність при малій вазі
- Поворотна вісь з двома підшипниками для тривалого використання в найсуворіших умовах
- Висока продуктивність різання з меншими зусиллями завдяки оптимальному куту різання та передавальному відношенню у зміщеній точці повороту
- Велика ширина отвору для товстих кабелів
- Точне різання навіть дуже тонких мідних дротів
- Компактний, легкий дизайн
- Універсальне використання у монтажі, ремонті та виробництві
- Хромованадієва сталь, кована, армована маслом
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 175 г |
| Використання плоскогубців | VDE |
| Колір | різнобарвний |
| Номер за каталогом виробника | 73 06 160 |
| Специфікація | Хромовані плоскогубці, ручки ізольовані багатокомпонентною оболонкою, протестовані Асоціацією за електротехнікою, електронікою й інформаційними технологіями (VDE). |
| Тип | 73 06 160 |
| Уміння різати рольову струну | 2,2 мм |
| висота продукту | 30 мм |
| різальна здатність твердого дроту | 2,7 мм |
| стандарт EN | EN 60900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴













