
Плоскогубці з довгими носовими зубцями

Характеристики продукту
Опис
Прецизійні плоскогубці для точних складальних робіт, наприклад, в електроніці та точній механіці. Для захоплення, утримання та згинання. Прецизійне вставне з'єднання. Гладко відшліфовані поверхні захоплення. Ретельно відполіровані краї. Подвійна пружина з низьким коефіцієнтом тертя забезпечує м'яке та плавне відкривання плоскогубців. Полірування або дзеркальне полірування (лише обробка 2) у поєднанні з тонким масляним покриттям забезпечує чудовий захист від іржі – рух не переривається відшаровуванням хромованого покриття. Спеціальна інструментальна сталь, кована, загартована в олії.
Характеристика
- Гладкі, поліровані поверхні захоплення
- Виготовлено зі сталі, загартованої в олії
- Двокомпонентна ручка.
Коментарі
- Цей продукт не призначений для продажу в США.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 103 г |
| Довжина щелепи | 40 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Розміри | (Д x Ш) 145 мм x 1,5 мм - |
| Тип | 35 62 145 |
| Форма щелепи | легкий |
| Ширина кінчика | 2,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴



