
Опис
REDLINE VDE
Ізольовані плоскогубці VDE / 1000 В – преміум-якість
1) Двокомпонентні ручки з ергономічним дизайном із захистом від вислизання руки з ручки для більшого комфорту, зручності та безпеки
2) Індукційно загартовані леза для надзвичайно тривалого терміну служби
3) Оптимізована геометрія леза C.K. для неперевершеної продуктивності різання
4) Спеціальна легована сталь, штампована, загартована та загартована для виняткової довговічності та надійності
5) Сертифіковано VDE – індивідуально протестовано на 10 000 В для безпечної роботи до 1000 В
Відповідає вимогам стандарту IEC 60900:2004. Перевірено та схвалено німецьким інститутом VDE.
Зубчасті щелепи з внутрішньої сторони для надійного захоплення
Ізольовані плоскогубці VDE / 1000 В – преміум-якість
1) Двокомпонентні ручки з ергономічним дизайном із захистом від вислизання руки з ручки для більшого комфорту, зручності та безпеки
2) Індукційно загартовані леза для надзвичайно тривалого терміну служби
3) Оптимізована геометрія леза C.K. для неперевершеної продуктивності різання
4) Спеціальна легована сталь, штампована, загартована та загартована для виняткової довговічності та надійності
5) Сертифіковано VDE – індивідуально протестовано на 10 000 В для безпечної роботи до 1000 В
Відповідає вимогам стандарту IEC 60900:2004. Перевірено та схвалено німецьким інститутом VDE.
Зубчасті щелепи з внутрішньої сторони для надійного захоплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redline |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щелепи | 56 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Можливість різання м'якого дроту | 4 мм |
| Різальна здатність дроту середньої твердості | 2 мм |
| Тип продукту | Довгогубці |
| стандарт DIN | DIN ISO 5745DIN EN 60900 |
| ширина щелепи | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴

