
Плоскогубці з довгими носовими краями C.K. RedLine T3907 8 200 мм 6036230
3 730 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036230
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Напівкруглі плоскогубці з кутом 45° та двокомпонентними ручками, ергономічним дизайном та протиковзким захистом для більшого комфорту, кращого керування та безпеки. Губки мають зубчасту внутрішню частину для надійного захоплення та кутову форму для кращого доступу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redline |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щелепи | 75 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Можливість різання м'якого дроту | 4 мм |
| Різальна здатність дроту середньої твердості | 2 мм |
| Тип продукту | Довгогубці |
| стандарт DIN | ДИН ИСО 5745 |
| ширина щелепи | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴
