Характеристика
- Спеціальна легована сталь, кована, загартована та відпущена для виняткової міцності та надійності
- Точний фіксатор для постійної, регульованої посадки щелепи
- Індукційно загартовані щелепи забезпечують тривалий термін служби
- Поліровані поверхні як захист від відшаровування хромованих шарів
- Незнімні, точково зварені, дволистові пружини гарантують оптимальну продуктивність протягом усього терміну служби
- Ергономічна двокомпонентна ручка з протиковзким покриттям забезпечує комфорт та краще керування
- Повністю відповідає вимогам ESD, розсіює заряди в усіх зонах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,086 кг |
| Довжина щелепи | 23 мм |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Розміри | (Д х Ш) 130 мм х 75 мм - |
| Специфікація матеріалу | високоякісна легована сталь, полірована |
| Форма щелепи | легкий |
| ширина щелепи | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴

