
Плоскогубці з довгими носовими губками C.K. Sensoplus T3769D 150 мм 145 мм 6036235
4 170 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036235
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
ПРЕМІУМ-ЯКІСТЬ – ПЛОСКУЧІ ТА РІЗАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ
1) Спеціальна легована сталь, кована, загартована та відпущена для виняткової міцності та надійності
2) Точне блокування для постійної, нерегульованої посадки щелепи
3) Індукційно загартовані леза забезпечують тривалий термін служби
4) Поліровані поверхні як захист від відшаровування хромованих шарів
5) Незнімні, точково зварені, дволистові пружини гарантують оптимальну продуктивність протягом усього терміну служби.
6) Ергономічна двокомпонентна ручка з протиковзким покриттям забезпечує комфорт та краще керування
7) Повністю відповідає вимогам ESD, розсіює статичну електрику в усіх зонах
1) Спеціальна легована сталь, кована, загартована та відпущена для виняткової міцності та надійності
2) Точне блокування для постійної, нерегульованої посадки щелепи
3) Індукційно загартовані леза забезпечують тривалий термін служби
4) Поліровані поверхні як захист від відшаровування хромованих шарів
5) Незнімні, точково зварені, дволистові пружини гарантують оптимальну продуктивність протягом усього терміну служби.
6) Ергономічна двокомпонентна ручка з протиковзким покриттям забезпечує комфорт та краще керування
7) Повністю відповідає вимогам ESD, розсіює статичну електрику в усіх зонах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,104 кг |
| Довжина щелепи | 33 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | (Д x Ш) 145 мм x 75 мм - |
| Тип продукту | Довгогубці |
| Ширина вироби | 75 мм |
| стандарт EN | Є 61340-5-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 170 ₴
