
Опис
Плоскогубці VDE з двокомпонентними ручками, ергономічним дизайном та протиковзким захистом для більшого комфорту, кращого використання та безпеки.
Сертифіковано VDE – індивідуально протестовано до 10 000 В для безпечної роботи до 1000 В. Внутрішні зубчасті щелепи для оптимального захоплення. Вигнуті щелепи для оптимального захоплення.
Сертифіковано VDE – індивідуально протестовано до 10 000 В для безпечної роботи до 1000 В. Внутрішні зубчасті щелепи для оптимального захоплення. Вигнуті щелепи для оптимального захоплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redline |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щелепи | 73 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Можливість різання м'якого дроту | 4 мм |
| Різальна здатність дроту середньої твердості | 2,0 мм |
| Тип продукту | Довгогубці |
| стандарт DIN | DIN ISO 5745DIN EN 60900 |
| ширина щелепи | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴






