
Гумовий молоток (м'який) Wera 100 05000025001 твердий 664 г 320 мм 1 шт. 6036315
3 630 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036315
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Пластиковий молоток для потужного удару. Двосторонній конічний клин забезпечує міцне та надійне з'єднання між головкою та ручкою. Універсальне використання завдяки змінним пластиковим робочим наконечникам. Потужний удар, який не пошкоджує поверхню, що піддається удару.
Характеристика
- Двосторонній конічний клин. Головки з ацетату целюлози. Ручка з ясена гарантує високу ударну силу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wera |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага голови | 430 г |
| Довжина виробу | 320 мм |
| Матеріал (головка) | силідор |
| Технічні характеристики молота | жорсткий |
| Ширина вироби | 40 мм |
| висота продукту | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴

