
Ящик для інструментів без аксесуарів STANLEY FatMax 1-94-749 Розміри (Д x Ш x В) 584 x 305 x 267 мм 6036374
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036374
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика
- Структурна піна
- Ящик для інструментів FatMax доступний у розмірі 23 або 28
- Професійний ящик для інструментів об'ємом 32 літри (28 дюймів)
- Клас захисту IP53
- Захист від пилу та бризок води під кутом до 60° від вертикалі
- Гумовий ущільнювач для оптимального захисту вмісту
- Заглиблення в кришці для вставки та обробки заготовок
- Зі знімним каркасом для інструментів та аксесуарів
- Міцна та велика ручка з м'якого матеріалу
- Бічні отвори для надійного утримання під час транспортування
- Великі металеві сталеві пряжки з заглибленнями для замка
- 28-дюймовий бокс підходить для пилок довжиною до 66 см (26 дюймів) та рівнів до 61 см (24 дюймів).

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 21 л |
| Ваги | 3 кг |
| Внутрішня глибина | 580 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип продукту | Ящик для інструментів без обладнання |
| висота продукту | 267 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴









