Акумуляторний клейовий пістолет Dremel 940 F0130940JA
Характеристики продукту
- Кабель можна від'єднати для зберігання.
- Час розігріву: 5 хв; Немає

Опис
Dremel 940 – це високотемпературний клейовий пістолет (195°C) зі змінною прецизійною клейовою насадкою, що не протікає. Завдяки знімному кабелю, 940 підходить для використання будь-де без електромережі. Його гарна ергономіка (вимикач, Т-подібна ручка, стійка підставка, висувна підставка) та змінні клейові насадки роблять цей клейовий пістолет ідеальним для легких саморобних проектів у приміщенні та на вулиці, таких як ремонт меблів, склеювання дерева, кераміки тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Знімний кабель
- Вимикач увімкнено/вимкнено
Комплект поставки
- 3 прозорі універсальні клейові палички
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø клейка вставка | 11 мм |
| Глибина продукту | 200 мм |
| Максимальний час нагрівання | 300 сек |
| робоча напруга | 100 - 240 В |
| Температура плавлення | 195 °С |
| Час розігрівання | 5 хв |
| Ширина вироби | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴







