
Драйвер CLEVER Connect макс. 12 Вт 12 В постійного струму з 3-розетковим білим розгалужувачем

Характеристики продукту
- Енергозберігаючий електронний баласт з тривалим терміном служби
- У комплекті шнур живлення з євровилкою
- Проста система підключення для легкого встановлення

Опис
Контролер максимальною потужністю 12 Вт забезпечує живлення ламп. CLEVER Connect пропонує індивідуальне освітлення меблів в одній системі. Лампи, контролери та аксесуари самостійно збираються та легко встановлюються. Функція TunableWhite поєднує «роботу» та «благополуччя» як світлову атмосферу. Завдяки необмеженій довжині кабелів систему можна постійно розширювати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 12 Вт |
| Довжина кабелю | 150 м |
| Клас захисту | II |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Кількість лампочок | 0 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 72 x 18 x 31 мм - |
| Тривалість життя (приблизно) | 30000 годин |
| Функція лампи | регульований |
| висота продукту | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴





