
Вбудована світлодіодна панель

Характеристики продукту
- Потужність = 22 Вт Загальний світловий потік = 2460 лм Колірна температура (Кельвін) = 4000 K білий

Опис
Плоский світильник для встановлення: Ця панель діаметром 330 мм і потужністю 22 Вт випромінює абсолютну харизму у плоскому світлі. Її можна гнучко та легко монтувати на стіни та стелі. Монтажна рама, що входить до комплекту, забезпечує легке встановлення. Витончений корпус адаптується до будь-якого стилю меблів. Він підходить для отворів діаметром від 50 до 260 мм.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 330 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 2460 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴







