
Світлодіодний стельовий світильник Müller-Licht Calina Switch Tone DIM 60 20000100 LED вбудований 8 Вт срібний 420 лм 6036468
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036468
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 8 Вт
- Загальний світловий потік = 420 лм
Опис
Завдяки технології Switch Tone колір світлодіодного світла можна плавно змінювати простим поворотом перемикача. У той час як затишне, тепле біле світло сприяє розслабленню, холодне, денне біле світло ідеально підходить для роботи. Це дозволяє встановити правильний тон світла для будь-якого настрою. Повторне натискання та поворот перемикача також зменшує яскравість світла до останнього вибраного кольору, що дозволяє легко налаштувати яскравість відповідно до ваших потреб. Таким чином, ви завжди можете створити потрібну атмосферу. Для ще більшої зручності функція пам'яті запам'ятовує останній вибраний колір та рівень затемнення.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 315,00 г |
| Волість | 8 Вт |
| Довжина виробу | 600 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Попит на енергію | 8 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип продукту | світлодіодний стельовий світильник |
| Ширина вироби | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴

