
Світлодіодна лампа підсвічування Müller-Licht Olus Sensor 20000097 LED постійно вбудований світлодіод 9 Вт білий 6036472
3 544 ₴
- В наявності
- Код: 6036472
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 9 Вт
- Загальний світловий потік = 850 лм
- теплий білий
Опис
Світлодіодний світильник під шафи Olus Sensor 50 – ідеальне рішення для вашого робочого місця завдяки наднизькому споживанню енергії. Його можна використовувати для різноманітних цілей, таких як освітлення робочих поверхонь, кухонь, шаф тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Вбудований світлодіодний світильник з датчиком руху
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 225 г |
| Волість | 9 Вт |
| Довжина виробу | 50 см |
| Клас захисту | II |
| Кут випромінювання | 105° |
| Матеріал | Алюміній |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | з функцією Tap-On |
| Ширина вироби | 3,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴
