
LEDVANCE Лінійний світлодіодний магнітний 3-точковий сенсорний світильник 4058075575677 Вбудований світлодіод 9,5 Вт білий 6036474
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036474
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 9,5 Вт
- Загальний світловий потік = 600 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий
Опис
Плоский світильник під шафу, магнітна рейка для гнучкого точкового монтажу. Освітлення полиць. Тільки для внутрішнього освітлення. Освітлення полиць та підстілків. Кухні, робочі зони. Полиці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Колірна температура: 4000 К
- Швидке та просте планування завдяки простій системі плагінів
- чіткий, сучасний дизайн
- Освітлення полиць
- Тільки для внутрішнього освітлення
- Підсвічування полиць та підстілків
- Кухні, робочі зони.
- Полиці
- Повний комплект аксесуарів для монтажу та підключення в комплекті
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 368 г |
| Волість | 9,5 Вт |
| Глибина продукту | 59 мм |
| Довжина виробу | 645 мм |
| Клас захисту | II |
| Колір | Білий |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Кут випромінювання | 120° |
| Матеріал | Алюміній |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴
