
Світлодіодна лампа підсвічування Müller-Licht Conero DIM 20000070 LED постійно вбудована LED 10 Вт титанова 700 лм 6036480
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036480
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 10 Вт
- Загальний світловий потік = 700 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Елегантний світлодіодний світильник Conero DIM 40 для встановлення під шафи забезпечує оптимальні умови освітлення та максимальний комфорт на кухні. Вимикач дозволяє легко вмикати та вимикати світло. Особливість: яскравість світла можна регулювати за допомогою повзунка, що дозволяє легко налаштувати яскравість відповідно до ваших потреб. Ви завжди можете створити для себе потрібну атмосферу. Крім того, Conero DIM 40 можна поєднувати з іншими світильниками того ж типу без потреби в додатковому джерелі живлення. Світильник особливо легко встановлюється, а його довжина становить 60 см.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 566 г |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 4000 К |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| робоча напруга | 240 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | Регульований світловий пучок із перемикачем |
| висота продукту | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴



