
Вбудований світильник Paulmann 93467, комплект із 3 предметів, 19,5 Вт, 460 лм 6036482
4 610 ₴
- Під замовлення
- Код: 6036482
Відправка з 03 червня 2026+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вбудована лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 19,5 Вт Загальний світловий потік = 460 лм
Коментарі
Регулювання яскравості в 3 рівнях за допомогою звичайного вимикача світла.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Монтажний діаметр | 68 мм |
| Розміри | (Ø) 84 мм |
| Світловий потік (люмен) | 460 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регульований поворот |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 610 ₴


