
Лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 7,50 Вт
- Загальний світловий потік = 700 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Точковий світильник Border довжиною 50 см монтується під навісною шафою та забезпечує освітлення робочої поверхні. Clever Connect пропонує індивідуальне освітлення меблів в одній системі. Світильники, елементи керування та аксесуари можна вільно комбінувати та легко встановлювати. Функція TunableWhite поєднує «роботу» та «благополуччя» як настрій освітлення. Завдяки необмеженій довжині кабелю систему можна постійно розширювати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 7.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Загальний світловий потік | 700 лм |
| Клас захисту | III |
| Розміри | (Ш x В x Г) 500 x 8 x 38 мм |
| Функція лампи | регульований |
| Ширина вироби | 500 мм |
| висота продукту | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴









