
Philips LED Amber DSK202 8719514420373 Світлодіодна настільна лампа, вбудована, 5 Вт, біла 6036493
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036493
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Настільна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт Колірна температура (Кельвін) = 5000 K

Опис
Завдяки міцній конструкції та оптимальній продуктивності, настільна лампа Philips Performance LED – це ідеальне рішення для освітлення, яке додасть якості та яскравості будь-якому житловому простору. Вона забезпечує приємне світло, яке не напружує очі.
Елегантна настільна лампа: створіть акцент на вашому робочому місці.
Висока якість виготовлення: Настільна лампа вражає своїм дизайном.
Виріб із маркуванням EyeComfort: світлодіодне освітлення Philips забезпечує комфортне світло, яке захищає ваші очі.
Простота використання: завдяки USB-станції зарядки керування пристроєм є дитячою забавкою.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Елегантна настільна лампа: створіть акцент на вашому робочому місці.
Висока якість виготовлення: Настільна лампа вражає своїм дизайном.
Виріб із маркуванням EyeComfort: світлодіодне освітлення Philips забезпечує комфортне світло, яке захищає ваші очі.
Простота використання: завдяки USB-станції зарядки керування пристроєм є дитячою забавкою.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 330 г |
| Волість | 5 дюймів |
| Глибина продукту | 0 мм |
| Клас захисту | III |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Д x Ш x В) 292 x 39 x 246 мм - |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Тип продукту | світлодіодна настільна лампа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴





