
Світлодіодна настільна лампа Sygonix, біла

Характеристики продукту
- Гнучка гусяча шийка з регулюванням кута на 360°
- Енергозберігаючий дизайн без мерехтіння
- Функція таймера (40 хв.)
- Зміна кольору (натуральний білий, холодний білий, теплий білий)
- Плавне дімування
- Підтримує бездротову зарядку Qi (10 Вт)
- Сенсорний датчик для ввімкнення/вимкнення
- Функція пам'яті
- Потужність = 5,5 Вт; холодний білий, білий, теплий білий

Опис
Ідеальне освітлення для вашого робочого місця
Теплий білий, нейтральний білий або денний білий – світлодіодна настільна лампа Sygonix із регульованою яскравістю дозволяє налаштувати та навіть запрограмувати правильне освітлення для будь-якої ситуації. Гнучкий кронштейн обертається на 360°, забезпечуючи цілеспрямоване освітлення кожного куточка вашої робочої поверхні. Лампа надзвичайно енергоефективна та виробляє світло без мерехтіння, тому ваші очі не втомлюються передчасно.
Розумні технології
Легкий дотик до датчика вмикає та вимикає лампу. Також є таймер, який автоматично вимикає світло через 40 хвилин. Зарядна поверхня Qi потужністю 10 Вт особливо практична для бездротової зарядки смартфонів тощо.
Тонкий дизайн та мала вага роблять «настільну лампу Sygonix LED» елегантним джерелом світла, яке можна швидко та легко замінити.
Характеристика
- Надзвичайно маленький та легкий дизайн
- Просте сенсорне керування
Комплект поставки
- Пристрій
- Зарядний пристрій
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 36 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 336 г |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| робоча напруга | 12 В постійного струму |
| Світловий потік (люмен) | 260 лм |
| Тип продукту | Настільна лампа |
| Функція лампи | Регулювання яскравості, гнучкий кронштейн, функція таймера, функція пам'яті. |
| Ширина вироби | 170 мм |
| висота продукту | 340 мм |
| ідентифікатор сертифікації Qi | 14760 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴










