
Світильник для ванної, світлодіодний стельовий світильник Philips Rover 8720169300170 5 Вт 450.00 лм 6036502
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036502
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа для ванної кімнати, світлодіодна стельова лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 5 Вт
- Загальний світловий потік = 450,00 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 2700 K
- теплий білий

Опис
Дзеркальна лампа Philips Rover – це високоякісний світильник, розроблений спеціально для ванної кімнати. Доступна у круглому або квадратному варіанті, це ідеальний вибір завдяки вологостійкості (IP44). Гарантовано легке встановлення. Завдяки вихідній потужності 900 люменів вона забезпечує чудове освітлення ванної кімнати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Елегантний світильник для ванної кімнати з захистом IP44 та стриманим чорним виглядом, виготовлений з металу.
- Різні форми та довжини доступні, а також легке встановлення завдяки підвісу Clickfix у світильнику.
- Тепле біле світло Philips з вбудованим світлодіодом.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,28 кг |
| Волість | 5 дюймів |
| Глибина продукту | 72,00 мм |
| Довжина виробу | 442,00 мм |
| Клас захисту | I |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Матеріал | Метал |
| Потужність лампи | 5 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Тип продукту | Світильник для ванної кімнати, світлодіодний стельовий світильник |
| Цвет светодиода | теплий білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴







