
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Globe Small 97602 E14 10 Вт, високовольтний, хромований (матовий) 6036508
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036508
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа системи освітлення рейок

Характеристики продукту
- Потужність = 10 Вт

Опис
Універсальна рейкова система URail 230V дозволяє легко освітлювати кілька зон кімнати. Стельовий світильник-глобус забезпечує рівномірне світло без відблисків у всіх напрямках, що робить його ідеальним для використання в якості центрального стельового світильника.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Високовольтна рейкова лампа
- Інструкція користувача
Коментарі
Відповідну лампочку потрібно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 10 Вт |
| Діаметр виробу | 20 см |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | металостекло |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е14 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регульований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴



